• Kariera
 • Kariera

  Kariera

  Przydante informacje

  Proces rekrutacji

  Proces rekrutacji w Banku Spółdzielczym w Brzeźnicy przeprowadzany jest wg określonego schematu:

  • Aktualne ogłoszenia rekrutacyjne Bank zamieszcza na stronie internetowej Banku w zakładce „Rekrutacja” oraz w niektórych sytuacjach w Urzędzie Pracy i/lub w portalach ogłoszeniowych.
  • Osoby zainteresowane pracą w Banku odpowiadają na zamieszczone ogłoszenie przekazując swoje CV wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych w formie elektronicznej na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie papierowej - osobiście w sekretariacie Banku, korespondencyjnie na adres Banku Spółdzielczego w Brzeźnicy, ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica.
  • Każde przekazane do Banku CV jest analizowane przez Zarząd Banku i Kierownika Komórki, w której planowane jest zatrudnienie pod kątem kwalifikacji i doświadczenia zawodowego kandydata.
  • Bank kontaktuje się telefonicznie z osobami zakwalifikowanymi do rozmowy rekrutacyjnej w celu ustalenia spotkania.
  • Spotkanie rekrutacyjne odbywa się z Zarządem Banku i Kierownikiem Komórki, w której planowane jest zatrudnienie. Podczas spotkania Kandydat otrzymuje informacje dotyczące zespołu i specyfiki stanowiska. Zadaniem Zarządu i Kierownika Komórki organizacyjnej Banku jest pozyskanie od Kandydata informacji dotyczących doświadczenia, motywacji oraz oczekiwań związanych ze stanowiskiem.
  • Osoby biorące udział w procesie rekrutacyjnym otrzymują drogą mailową lub telefonicznie informację zwrotną dotyczącą statusu zatrudnienia. Oferta składana jest kandydatowi telefonicznie. Jeżeli oferta zostanie przyjęta następuje etap zatrudnienia.

  W zwiazku ze wzrostem liczby oszustw podszywajacych sie pod pracownikow Banku BPS lub Naszego Banku Spoldzielczego ostrzegamy przed Odbieraniem polaczen z podejrzanych numerow. Instalowaniem apli

   

   

  Cookies
  Znajdziesz nas też tutaj